Субота, 27 Лютий 2021


4 березня 2014 року на Рівненській митниці відбувся Форум сприяння митній справі Рівненщині. В заході взяли участь підприємці, представники громадських організації та журналісти.

Підприємці наголосили про проблеми з котрими вони зіштовхуються при оформленні митних декларацій. Крім того, учасники круглого столу наголошували, якщо і далі будуть існувати додаткові митні збори, зокрема додатковий імпортний та акцизний збір, підприємницьку діяльність доведеться згорнути, тому що вже зараз працюють імпортери у збиток.

Пдіприємці, члени ГО “Час-Дій”, наголосилb,  що такі дії влади призвели до зростання кількості контрабанди товарів на українському ринку, зменшення надходження до бюджетів та корупційної складової на прикрдонних митних постах, а легальні підприємці не можуть таким чином конкурувати з контрабандистами.

В результаті за пропозицією членів ГО “Час Дій” від Форуму сприяння митній справі буде направлене звернення до КМУ та Верховної Ради щодо скасування додаткових митних зборів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.