Неділя, 17 Січень 2021


Під час проведення контрольно-перевірочних заходів в області виявлено та залучено до оподаткування 695 найманих працівників.

Цьогоріч територіальними органами фіскальної служби області проведено 15 перевірок підприємств та фізичних осіб – підприємців щодо виплати заробітної плати (чи інших доходів) громадянам. Внаслідок виявлених порушень діючого законодавства, додатково нараховано до сплати в бюджет 225,7 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 111,8 тис.грн. єдиного соціального внеску. 

Як повідомляє начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб    ГУ ДФС у Рівненській області Людмила Кончук, податківцями ведеться постійна робота з виявлення фактів виплат фізичним особам не облікованих та прихованих доходів, а також контроль за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та підприємцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам і сплати належних сум податків до бюджету.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.