Понеділок, 18 Січень 2021


Сьогодні, 5 березня у Березному відбувся пікет громадськості району проти в.о першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Удода. Як відомо окрім посади у РДА Віктор Удод є ще й керівником Березнівської районної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. 

Люди прийшли вимагати відставки чиновника у зв'язку з тим, що останнім часом Віктор Удод розгорнув активну діяльність по дискредитації тих представників громадських організацій, які приймали активну участь у Майдані як в столиці нашої країни, так і в Березному. Ця дискредитація ведеться як на шпальтах місцевих ЗМІ, так і безпосередньо під час проведення заходів, які організовує РДА.

Окрім того, за словами пікетуючих, чималі зусилля Віктор Удод докладає для того, аби пролобіювати збереження посад за колишніми регіоналами, “одіозними” фігурами в районі начальника районного відділу освіти Галини Ковальчук та головного лікаря Березнівської ЦРЛ Василя Піддубного. 

Під час пікету, звучали звинувачення і в тому, що практично за рік перебування на даній посаді Віктор Удод не спромігся зробити бодай аби щось корисного для району. Як кажуть представники громадськості, активність під час робочого дня в.о першого заступника  голови РДА проявляє тільки у соціальній мережі "Однокласники". Активний горе - керівник і у антисоціальних інціативах стосовно мешканців району.

Для прикладу представники громадськості наводять ініціативу Удода зробити платними всі позашкільні гурткові секції для дітей. На зауваження, що такі секції не зможуть відвідувати діти з малозабезпечених сімей, Віктор Удод, як кажуть місцеві жителі відповідав, що і добре, тоді тільки діти з багатих сімей зможуть відвідувати такі гуртки. Хоча як відомо, найбільше талановитих дітей походить саме із малозабезпечених сімей. Окрім того, за словами громадян, дуже багато скарг йде і від багатодітних сімей із сіл району. Кажуть, що саме Віктор Удод ініціював позбавлення таких сімей деяких видів соціальних пільг. 

Саме же Віктор Удод під час пікету свою бездіяльність виправдовував маленькою заробітною платнею, яку він отримує на даній посаді.

Але шановний пане керівнику, чи Вас хтось там “насильно” тримає? Маленька заробітна платня ще не привід для того, аби перебуваючи на високій державній посаді просто протирати штани у чиновницькому кріслі. Та як кажуть представники громадськості, навіть незважаючи на маленьку зарплату, Віктор Удод вперто не бажає звільнити крісло в.о першого заступника голови РДА для того хто займеться реальними справами. 

Коментарі:

Коментарі   

+4 # ВІКТОР 10.03.2015, 19:48
ЦЕ пародія на чиновника!! Шановна громадо , ДІЙТЕ швидше і з результатом!!! Бо той гнилий хабарник піддубовський уже підкупив і цього лопуха. Готуйтесь нормально на сесію. За збір підписів у лікарні , на робочому місці ,у робочий час за цього козла піддубного - це злочин і зветайтесь у прокуратуру.
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.