Неділя, 20 Вересень 2020


25 квітня в Україні стартує наймасштабніший міжнародний екологічний соціальний проект «Зробимо Україну чистою!-2015», який є частиною молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine!». Вся Україна один раз в рік виходить на глобальне прибирання країни. Це єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто. Мешканці та волонтери Рівненської області щороку беруть активну участь у прибиранні своєї області.
 
У середу, 4 березня в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбулося засідання Громадської Ради, на якому представники ГО «Let’s do it, Ukraine!» презентували акцію «Зробимо Україну чистою!-2015».

Презентацію проекту провели національний координатор по роботі з волонтерами Марія Шепетун, координатор акції в Рівненській області Людмила Осипчук, координатор акції в місті Рівне Кирил Охримюк та національний координатор з організації Всеукраїнського Екологічного фестивалю Іван Швая. Координатори обговорювали можливості долучити до акції якомога більше населених пунктів Рівненської області, розповіли про плани проекту, історію акції в області та поділилися своїм досвідом.

«Для мене велика честь у цьому році координувати роботу волонтерів усієї країни. «Зробимо Україну чистою!-2015» проходе в п’ятий раз. В цьому році ювілей акції, і перед нами масштабні цілі. Ми разом з командою волонтерів хочемо долучити до проекту більше мільйону українців. Я вірю в нашу команду, бо ми усі хочемо зробити країну чистішою і нам однозначно вдасться досягнути і показати хороші результати. Ця акція частина міжнародного проекту «Let’s Do It, World!», який об’єднав вже 112 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Щороку весь світ прибирає планету. І ми, українці, зробимо нашу Батьківщину чистою і привчимо один одного не смітити. Нехай небо буде мирним, а Україна чистою!», – розповіла про акцію національний координатор по роботі з волонтерами Марія Шепетун.

На засіданні окрім членів Громадської Ради були присутні представники всіх департаментів РОДА, зокрема, начальник управління освіти і науки Таргонський Григорій Миколайович, директор департаменту соціального захисту населення Підкидач Ольга Володимирівна, начальник управління культури і туризму Мельник Ярослав Миколайович, начальник управління у справах молоді та спорту Ліпський Віталій Володимирович, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Гуз Валерій Петрович, директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Пшеюк Володимир Леонідович, директор департаменту екології та природних ресурсів Дудка Валентин Федорович.

Акцію «Зробимо Україну чистою!-2015» проводить молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine!». Це частина міжнародного проекту «Let’s Do It, World!», який об’єднав вже 112 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Акція в Україні кожного року об’єднує біля чверті мільйона українців і волонтерів, які в один день і в один час в рамках еко-фесту виходять разом на прибирання. Всеукраїнській екологічний фестиваль відбудеться 25 квітня по всій території України з 10.00 до 15.00.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.