Четвер, 05 Серпень 2021


12 березня у Рівному відбулося засідання круглого столу, присвяченого законодавчому вирішенню питання незаконного видобутку бурштину.

У роботі «круглого столу» взяли участь одразу дев'ять народних депутатів України, два з яких представники партії “Солідарність” - БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА Василь Яніцький та Борислав Розенблат. 

На початку заходу народний депутат Юрій Вознюк зазначив, що вирішив відмовитися від свого законопроекту на користь законопроекту депутата від “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА”  Борислава Розенблата, співавтором якого є Василь Яніцький.

В законопроекті йдеться про те, що необхідно створювати старательські артелі, які зроблять роботу копачів легальною. Такі артелі сплачуватимуть податки, чим наповнюватимуть бюджет. Також пропонується визнати бурштин не дорогоцінним каменем.

Першочергово потрібно врахувати соціальну складову під час легалізації видобутку бурштину. – наголосив ще один народний депутат від “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА” Василь Яніцький. - Старателі готові платити податки державі, а не “кришувальникам” чи “баронам”. Наразі першочерговим завданням народних депутатів є проголосувати за них у першому читанні.

Схвалити в першому читанні напрацьований спільними зусиллями законопроект нардепи планують вже наступного тижня, коли відбудеться наступне засідання Верховної Ради. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.