Субота, 24 Липня 2021


Вчора, 17 березня Верховна Рада 265 голосами прийняла Президентський проект закону України про внесення змін до Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Даний Закон спрямований на забезпечення демократичного проведення місцевих виборів, як наслідок, утворення нормальної життєдіяльності на зазначених територіях.

“Кожний мирний день виграний вчорашнім голосуванням за Постанову про особливий статус місцевого самоврядування у Донецькій та Луганській областях, є реальним щоденним зміцненням нашого війська. Це поле дій для нашоі дипломатіі в забезпеченні мирних ініціатив. Християнське хлібом на камінь, адже у випадку миру нам доведеться вчитись жити з ними в одній краіні”, - зазначив народний депутат України від “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА” Олександр Дехтярчук.

Законопроектом пропонується запровадити позачергові місцеві вибори з обов’язковим врахуванням загальноприйнятих міжнародних стандартів. Новообрана місцева влада повинна бути не тільки легітимною, але й незалежною. 

Олександр Дехтярчук також наголосив на тому, що вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях будуть проводитись тільки тоді, коли там буде відновлена українська юрисдикція.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.