Четвер, 06 Травень 2021


Сайт Рівненської ОДА морально та технічно застарів. Тож є потреба його оновити. Але для оновлення потрібні чималі кошти, бо сайт ОДА має відповідати певним вимогам захисту, - йдеться у повідомленні прес-секретаря Рівненської облдержадміністрації Сергія Мініча на ФБ.

"Як мені порахували близько 40 тисяч гривень. Тож власне потрібна ваша порада: чи варто зараз шукати ці гроші? Чи можливо краще зачекати «до ліпших часів»?

І друге питання - це власне наповненість сайту. Підкажіть, будь ласка, яку б інформацію ви хотіли б бачити для більш конфортної роботи.

П.С. За вказівкою Віталія Чугуннікова на сайті буде розміщуватися уся фінансова інформація. Починаючи від декларацій, закінчуюючи тендерами. Але, можливо, є ще якась інформація доступ до якою вам був би цікавим.

Пропозиції залишайте в коментарях", - зазначив Сергій Мініч.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.