Вівторок, 27 Жовтень 2020


Позитивним прикладом взаємодії влади та громадськості назвав ініціативу Рівненської облдержадміністрації громадський активіст Святослав Клічук. Мова йде про виділення обласною владою 200 тисяч гривень на конкурс проектів громадських організацій по напрямку інформаційноі діяльності та комунікацій з громадськістю.

“Рівненська ОДА вперше вирішила виділити 200 тисяч гривень на конкурс проектів громадських організацій по напрямку інформаційноі діяльності та комунікацій з громадськістю. Серед пріорітетів, на що планують давати гроші - відкритість влади, контроль за бюджетними коштами, підсилення ролі громадянського суспільства та ін. В конкурсну комісію окрім чиновників та депутатів планують залучити громадський актив. Документи доробляють, скоро будуть оприлюднювати. Хто цікавиться, слідкуйте за сайтом ОДА. Думаю це позитивний приклад взаємодіі влади і громадськості”, - зазначив Святослав Клічук. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.