Вівторок, 19 Січень 2021


У Костополі за ініціативи районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» з’явиться центр психологічної допомоги учасникам АТО.

Голова Костопільської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка»  Микола Железний повідомив, що основна мета центру – створити умови для реабілітації військових та членів їх родин. «Учасники АТО, які демобілізовуються та повертаються додому, мають певні психологічні потреби. Саме для таких людей  перш за все будуть організовані зустрічі та бесіди із професійним психологом. Адже дуже часто ці люди закриваються в собі і зосереджуються на своїх драматичних переживаннях. Окрім того, наш психолог працюватиме і з членами родин тих військових, які нині перебувають у зоні проведення АТО», – підкреслив він.

Центр психологічної допомоги учасникам АТО в Костополі знаходитиметься в окремому приміщенні та буде забезпечений усім необхідним для повноцінної роботи.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.