Неділя, 17 Січень 2021


В управлінні оперативного командування "Північ" відбулись інструкторсько-методичні збори з порядку організації призову на військову строкову службу.

Захід проведено під керівництвом командувача військ оперативного командування за участю 14 військових комісарів обласних (Київського міського) військових комісаріатів.

Метою інструкторсько-методичних зборів, які проведено на виконання розділу VI постанови Кабінету Міністрів України було виявлення проблемних питань з організації призовної кампанії "Весна-2015" та пошук можливостей їх вирішення на рівні командувача військ оперативного командування і вище.

Посадові особи обговорили шляхи виконання Указу Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України щодо призову на строкову військову службу громадян України, зміни Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу".

Увагу присутніх було звернено на особливості проведення комплектування військових частин молодим поповненням в умовах одночасного виконання заходів часткової мобілізації.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.