Субота, 05 Грудень 2020


За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру Президент України Петро Порошенко присвоїв звання "Заслужений артист України" рівнянину Станіславу Лозовському. 

Станіслав Лозовський - артист комунального закладу "Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр" Рівненської обласної ради.

Для довідки. 

Народився у 1981 році. 

У 2003 році закінчив Рівненський державний інститут культури. Почав творчу кар'єру актором театру ляльок. У Рівненському драматичному  театрі працює  з 2003 року.  Серед створених образів: Ераст — «Суперники» М.Манохіна, що став візитівкою та бойовим хрещенням  актора. Ця роль полюбилась рівнянкам і надихнула на створення фан-клубу актора. На театральному фестивалі «Перлини сезону» у Івано-Франківську за роль Ераста актора  відзначили за кращий акторський дебют.

Серед інших ролей: Панорамник - «Сорочинський ярмарок» М.Гоголя;  Стафф — «Солодкоголосий птах юності» Т.Уїльямса; Колька - «Одкровення від Івана» А.Крима;  Антон — «Пошились у дурні» М.Кропивницького, Олексій — «Дуже проста історія» М.Ладо; Фабіано — «Марія Тюдор» В.Гюго; Єпіходов - «Вишневий сад» А.Чехова; Гарорльд -  "Любов по-американськи".

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.