Понеділок, 30 Листопад 2020


Після реформування і об’єднання громад місцева влада має запрацювати у новому стилі – про це заявив народний депутат України від фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олександр Дехтярчук в ефірі телеканалу “РАДА”.
 
“Влада на місці не є начальником, до якої потрібно ходити, – з табличкою на дверях, кріслом, у якому сидить чиновник, а влада є сервісним способом надання послуг для мешканців, – зазначив Олександр Дехтярчук. – Майбутнє у цій владі буде за Центром надання адміністративних послуг. Із загальнодержавного  та районного рівнів у такі центри будуть передаватися максимум послуг для мешканців того чи іншого міста чи села. Зокрема адміністративний центр буде здійснювати реєстрацію земельної ділянки, нерухомості, посвідчувати елементарні правові дії, розпоряджатися землею як в межах, так і поза населеними пунктами, та ще багато чого іншого, що реально спростить життя мешканцям місцевих громад”.
 
Нагадаємо, 5 лютого цього року Верховна Рада України ухвалила закон “Про добровільне об’єднання територіальних громад”. Одним зі співавторів Закону став народний депутат України від фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олександр Дехтярчук. За прогнозом розробників цього документу, реалізація положень законопроекту дасть змогу сформувати спроможні, самодостатні територіальні громади, які б володіли відповідними матеріальними, фінансовими ресурсами, територією та об’єктами соціальної інфраструктури, необхідними для ефективного виконання покладених на їхні органи місцевого самоврядування завдань та функцій.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.