Понеділок, 25 Січень 2021


Сьогодні під час представлення на посаду новопризначений голова Березнівської РДА Микола Мельник пообіцяв боротися з корупцією та хабарництвом серед місцевих чиновників. 

“Одним із головних своїх пріоритетів на посаді голови райдержадміністрації я бачу боротьбу з корупцією та хабарництвом. Кожен чиновник має пам'ятати, що за будь-які корупційні дії прийдеться відповідати. Я звертаюся до присутніх тут у залі керівників правоохоронних органів та сподіваюся на Вашу допомогу в цьому питанні. Разом маємо подолати такі ганебні явища як — корупція та хабарі, - зазначив Микола Мельник. - Окремо звертаюся до представників громадськості та маю велику надію і на Вас у цій боротьбі. Ви всі прекрасно знаєте імена тих хто бере, де і скільки. Отож давайте спільно будувати нову державу”.

Дані слова новопризначеного очільника присутні у залі підприємці, керівники установ та організацій Березнівського району, депутати райради, голови місцевих рад та представники громадських організацій зустріли бурхливими оплеcками та схвальними відгуками.

Нагадаємо, на посаду голови Березнівської райдержадміністрації Миколу Мельника призначено відповідно до розпорядження Президента України від 24 березня 2015 року № 292/2015-рп.

Коментарі:

Коментарі   

+5 # Станіслав 27.03.2015, 20:51
Дай Боже Миколо Петровичу Вам сили і терпіння для реалізації такої справи. Будемо надіятися що це не просто слова.
Відповісти
+3 # мила 01.04.2015, 18:52
Хто бере, де і скільки знають усі!!!!.Сайт рясніє про хабарника- шизофреніка Піддубного , його наглість і хамство серед працівників лікарні!!!.Збір тих псевдопідписів ( кожний знає, що жде як не підпишеш),Відка ти за апаратуру, медикаменти,яки х хворі не бачать, за капітальні . А це все у зговорі і фінансуванні (перевірте яке захмарне )з свахою Цьомко!!! І чого ще досі на посаді такий перевертень!!?? Уже раз за хабар причинили!!!
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.