П'ятниця, 05 Березень 2021


У Костопільську райлікарню прийшли ревізори і знайшли втрати майже на двісті тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

Під час проведення планової ревізії фінансово-господарської діяльності за період з 1 січня 2012 по 31 січня 2015 року. Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області в медзакладі виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 193,99 тис. гривень.

Там допустили порушення, пов’язані із зайвим нарахуванням заробітної плати, покриттям видатків спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду з виплати заробітної плати, сплатою комунальних послуг та придбанням товарів для надання платних медичних послуг. Ревізорами зафіксовано факти оплати завищеної вартості комунальних послуг, покриття видатків орендарів за спожиті ними комунальні послуги, зайвого списання харчів, недоотримання орендної плати.

За матеріалами проведеної ревізії складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення. Про результати ревізії проінформовано Костопільську районну раду та прокуратуру. Райлікарні направлені вимоги про усунення виявлених ревізією порушень.

Варто зазначити, що головним лікарем Костопільської райлікарні є Товарницький Роман Миколайович, який, за словами місцевих мешканців, є зятем "сумнозвісного" міського голови Костополя Євгенія Денисюка.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.