Четвер, 22 Жовтень 2020


Спілка роботодавців Дубенщини ініціювала створення в районі інвестиційної ради. Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

До складу консультативно-дорадчого органу увійшли народний депутат України від фракції "Солідарність - Блок Петра Порошенка" Олександр Дехтярчук, голова РДА Юрій Парфенюк, заступник голови райради Олександр Козак, а також найбільші виробники та роботодавці Дубенщини. Інвестиційну раду створили з метою налагодження співпраці між суб'єктами інвестиційної діяльності та органами виконавчої влади.

Під час першого засідання ради, голова райдержадміністрації Юрій Парфенюк наголосив на необхідності спільної роботи по створенню привабливого інвестиційного клімату в районі, і пошуку пропозицій, які б змогли зацікавити інвесторів. Учасники зустрічі намітили план спільної роботи на поточний 2015 рік.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.