Субота, 24 Липня 2021


Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила народний депутат України Тетяна Чорновол.

"Причина вранішньої кризи в парламенті не питання Наливайченка або місцевих виборів, а шантаж групи «Удар». Вони лягають трупами, тільки щоб в порядок денний не був внесений законопроект 2011, який дозволить Міністерству оборони отримати для своїх потреб так зване «паливо Курченка». Все до останнього літра!!!

З умовою розрахунку аж після рішення суду по справі Курченка. Це додатковий ресурс для армії, який коштує майже мільярд грн.

Треба нагадати, що питання «палива Курченка» викликало значний резонанс в суспільстві після публічних заяв депутатів Капліна та Добродомова (контрольовані спонсорами «Удару»). Ці депутати роблять собі піар транслюючи звинувачення, що ці продукти вкрадені. Передача їх армії продемонструє суспільству, що вони транслятори брехні, яка вигідна спонсорам Удару. Тому група «Удар» готова на все аби лише армія не отримала це паливо.

Яка ницість! Депутати готові пожертвувати 1 млн. грн. для армії аби їх спонсор Фірташ і його партнер Курченко був задоволені", - зазначила Тетяна Чорновол.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.