Неділя, 17 Січень 2021


«В перспективний план об’єднання громад Рівненщини вноситимуть зміни враховуючи бажання громад», - зазначив директор Офісу реформ у Рівненській області Руслан Сивий.

Крім того, в області опрацьовували фінансову складову спроможності громад. Над її вивченням працювали представники офісу реформ у Рівненській області, департаменту фінансів облдержадміністрації, керівництва районних державних адміністрацій та фінансових управлінь.

За її результатами були зроблені висновки по громадах у Володимирецькому, Гощанському, Радивилівському, Млинівському та Дубенському районах. Залишаються питання щодо об'єднання навколо міста Рівне. Пропозиції щодо внесення змін у перспективний план області ще раз будуть розглядатися на розширеному засіданні робочої групи облдержадміністрації.

«Передбачаються зміни по Дубенському районі у сторону збільшення, можливе зменшення з двох громад до однієї Рокитнівського району і також можуть бути зміни по Радивилівському районі, - розповів директор офісу реформ у Рівненській області Руслан Сивий. - Зважаючи на те, що закон говорить про добровільне об’єднання, я вважаю, що потрібно дати можливість громадам об’єднатися у тому форматі, який вони самі для себе визначили. Навіть, якщо зараз їх фінансова спроможність викликає сумнів. Якщо є бажання, значить потрібно дати можливість їм самим жити далі».

Розширене засідання робочої групи заплановане на середу, 1 липня.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.