Четвер, 06 Травень 2021


Керівників двох освітянських закладів стосовно яких є вироки суду за корупційні дії, вимагають звільнити із займаних посад у Березнівському районі. Про це повідомила прес-служба партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка” у Рівненській області.

Районні активісти вимагають звільнення директора Тишицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дячук Ольги Петрівни, котра згідно вироку Березнівського районного суду засуджена до покарання - 1 рік обмеження волі, із позбавленням права обіймати посади на 1 рік та завідуючої дошкільним навчальним закладом ясла-садок №1 «Ромашка» м. Березне, яка є засудженою до покарання - 1 рік обмеження волі, із позбавленням права обіймати посади на 1 рік. 

На фото: Дячук О.П

 

На фото: Максимук І.І

Голова Секретаріату Березнівської районної організації партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка” Віктор Базелюк зазначив те, що той факт, коли люди з такою репутацією та кримінальною біографією і досі займають посади, а тим паче в освітянських установах, викликає не лише занепокоєння, але й обурення. 

“Сьогодні, наша держава веде військові дії на два фронти — бореться за свою територіальну цілісність та незалежність, і намагається очиститися від корупції. Саме у такий непростий для країни час, ми бачимо спробу корупціонерів та хабарників будь-якою ціною утриматися на керівних посадах. В якій цивилізованій країні можливо таке, щоб більше року на керівних посадах у навчальних закладах і далі перебували особи, які мають судимість?”, - зауважив Віктор Базелюк.

За його словами районна організація партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка” звернулася з відповідною офіційною заявою до очільника Березнівської райдержадміністрації Миколи Мельника щоби той, відповідно до чинного законодавства та у межах своїх повноважень здійснив всіх необхідних заходів аби усунути корупціонерів від займаних керівних посад.

“Віримо, що наші спільні дії з нинішньою районною владою унеможливлять перебування на керівних посадах у всіх сферах життя осіб з сумнівною репутацією. Знаємо, що в районі є достатньо високоморальних, професійних, досвідчених людей, які мають прийти на заміну корумпованому чиновництву”, - повідомив Віктор Базелюк.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.