П'ятниця, 26 Лютий 2021


Тема прийняття закону щодо легалізації видобування бурштину-сирцю в Сарненському районі, за словами чиновників, перебуває на постійному контролі райдержадміністрації. Маючи право вносити пропозиції, вони хочуть подбати і про тих бурштинокопачів, які не хочуть ні з ким об’єднуватися.

Останнім часом серед населення все частіше поширюються чутки про те, що до Верховної ради України буде внесений законопроект щодо узаконення видобутку бурштину, який передбачатиме надання такого права виключно юридичним особам або їх об’єднанням.

Робоча група Сарненської райдержадміністрації після постатейного обговорення законопроекту №1351/1 «Про видобування та реалізацію бурштину», пропонує внести поправки, які передбачають участь фізичних осіб або фізичних осіб – підприємців (старатель) у видобуванні бурштину власними силами за допомогою власних або залучених засобів видобутку, згідно з договором про видобування бурштину старательським способом, укладеного із надрокористувачем. Таким правом наділятиметься і добровільне об’єднання старателів, яке визначатиметься законом таким поняттям, як «артіль старателів».

Сарненські чиновники сподіваються, що народні депутати України проголосують за ці поправки і за законопроект №1351/1 «Про видобування і реалізацію бурштину» в цілому, що дасть змогу видобувати бурштин-сирець на законних підставах.

 

 

Джерело: В кулуарах

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.