Середа, 03 Березень 2021


Рівненське управління соціального захисту скасувало пільги вдовам та матерям військовослужбовців та міліціонерів, бо їх чоловіки при житті не мали статусу «учасника бойових дій» або «інваліда війни».

Спеціальний статус родинам був відмінений через зміни, внесені Кабміном до положення на видачу посвідчення. Тому в Рівному 126 матерів та сімей, які втратили своїх годувальників через бойові дії, залишилися без 50% знижки на вартість комунальних послуг та доплату до пенсій в сумі 400 гривень. 

Чиновники переконують, що за наявності правових підстав люди можуть отримати свої кошти назад. Для цього потрібно буде лише пред’явити посвідчення члена сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби.

Нагадуємо, що постійна комісія обласної ради визнала рішення про відміну виплат вдовам військових та міліціонерів юридично неправомірним. Попри це, гроші людям так і не повернули.

 

Джерело: ERVE.UA

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.