Субота, 20 Серпень 2022


На Рівненському полігоні проходять збори з інструкторами. Також триває відновлення і нарощення навчально-матеріальної бази, яка буде використовуватися під час навчання військовослужбовців шостої хвилі мобілізації.

Також тривають навчальні збори з випускниками кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування. До заходу залучено студентів четвертого курсу за спеціальностями підготовки. Це майбутні командири механізованих та інженерних взводів, і заступники командирів інженерних підрозділів з озброєння.

Студенти кафедри понад два роки опановували програму інженерної підготовки офіцерів запасу. Під кінець свого навчання вони отримали унікальну можливість протягом липня закріпити свої знання і вміння на практиці на базі Рівненського загальновійськового полігону.

По завершенню зборів студенти кафедри військової підготовки складуть Військову присягу на вірність Українському народові і їм присвоять військове звання «молодший лейтенант» запасу.

Прес-служба Рівненської ОДА

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.