Понеділок, 04 Липня 2022


Міністерство економічного розвитку ініціює скасування плати за ліцензію для малих пивоварень у півмільйона гривень, яку запровадили з 1 липня 2015 року.

"З 1 липня почала діяти "помилка", через яку постраждали малі пивоварні. Замість допомоги розвитку малого бізнесу запроваджене обов’язкове ліцензування оптової торгівлі пивом у півмільйона гривень", - написав заступник міністра економіки Максим Нефьодов.

За його словами, ця норма несуттєва для великих заводів й не допомагає боротись зі споживанням пива підлітками, але смертельна для малих пивоварень.

Міністерство завершує проект закону, який скасує малим пивоварням та малим дистриб’юторам плату за ліцензію, а середнім – суттєво скоротить її вартість.

Крім того, за прийнятим раніше законом виробники пива та оптові продавці мають платити за ліцензію півмільйона гривень, роздрібні продавці мають тепер платити за алкогольну ліцензію 8 тисяч гривень - у містах, та 500 гривень - у селах.

Джерело: ОГО

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.