Четвер, 30 Червень 2022


Наразі в економіку Рівненщини залучено 237 мільйонів доларів іноземних інвестицій. До п’ятірки основних країн-інвесторів увійшли Німеччина, Велика Британія, Нідерланди, Кіпр та Італія. Найчастіше іноземці інвестують у промисловість, торгівлю, транспорт, будівництво та сільське господарство.

Про це під час робочої наради з керівниками профільних управлінь розповів голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.

«Сьогодні для економіки Рівненщини вкрай важливо залучати зовнішні інвестиції. Адже війна на Сході виснажує внутрішній потенціал країни, тому нам важливе вливання грошей з ЄС. Я впевнений, що ми і надалі тісно співпрацюватимемо з Євросоюзом»,  - прокоментував Віталій Чугунніков.

Так, впевнено зростає частка експортних поставок до країн ЄС. У структурі експорту питома вага країн Європейського Союзу становить 62 відсотки, тоді як торік - 48.

За його словами, Рівненщина має багато переваг саме для партнерів з Європи. Це і розвинута деревообробна промисловість, і поклади корисних копалин, що повністю співпадає зі структурою експорту, зокрема, до Німеччини.

Також з початку року втричі збільшився експорт до Бельгії, майже вдвічі покращилася торгівля з Естонією, у півтори рази – з Італією. Серед інших країн світу експорт товарів збільшився до Туреччини та Молдови.

Загалом Рівненщина співпрацює з 94 країнами світу.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.