Неділя, 22 Травень 2022


Зі Здолбунівського району були відібрані шість об’єктів на обласному конкурсі енергозбереження. Загальна вартість робіт складатиме майже 1 мільйон гривень.

«Район виділить на утеплення 300 тисяч, а обласний бюджет дасть нам 700 тисяч. Роботи будуть проведені у чотирьох міських школах (1, 3, 4, 7). Суттєво зміниться енергомережа у цих навчальних закладах та буде встановлений котел у будинку культури. Окрім цього, роботи у чотирьох школах району проведуть інвестори. Кожна копійка, яка з бюджету району виділяється на будівництво, має подвоюватися однією-двома копійками із інших бюджетів. Тобто, є у нас фонд розвитку. Фінансування має були із співвідношенням 90 на 10. Іншими словами, 250 тисяч гривень на енергозбереження виділяє Здолбунівщина, то 2,5 мільйони повинна виділяти область», - голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

За його словами, обласні програми розвитку повинні суттєво допомагати в цьому питанні районам.

 

 

Джерело: ERVE.UA

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.