Неділя, 14 Серпень 2022


У прокуратурі області відбувся семінар з питань проблематики при розслідуванні дорожньо-транспортних пригод.

Захід організовано спільно з Радою адвокатів Рівненської області для працівників апарату прокуратури області, міських, міжрайонних та районних прокуратур та членів ради адвокатів регіону.

Згідно програми семінару проаналізовано типові помилки, які допускаються слідчими при огляді місця події, повторено методику проведення огляду місця ДТП та слідчого експерименту.

У ході практичних занять наглядно показано порядок проведення огляду місця дорожньо-транспортної пригоди на імпровізованому місці наїзду на пішохода та місці зіткнення транспортних засобів.

Учасники семінару дійшли висновку, що лише спільними зусиллями слідчих і експертних підрозділів під процесуальним керівництвом прокурора можливо в стислі терміни забезпечити вирішення завдань щодо встановлення істинних причин порушення правил безпеки, що призвели до дорожньо-транспортної пригоди, і обставин, які їм сприяли.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.