Субота, 24 Липня 2021


В Дубенському районі приватний підприємець, ігноруючи вимоги Податкового кодексу України, якими встановлено розмір орендної плати – не менше 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, уникав укладання додаткових угод до чинного договору оренди земель, вартість яких складає 4,4 млн. грн.

Відтак, Дубенська міжрайонна прокуратура, застосовуючи представницькі повноваження, домоглася внесення змін у договір оренди земельної ділянки водного фонду площею понад 12 га, укладений між Вербською сільською радою та приватним підприємцем.

Рішенням Господарського суду Рівненської області за активної позиції прокуратури області позовні вимоги задоволено повністю. Розмір щорічної орендної плати земельної ділянки з 496 грн. змінено на 132 208 грн.

Таким чином, завдяки прокуратурі захищено інтереси держави та приведено у відповідність до Податкового кодексу України договір оренди земель водного фонду, за яким підприємець за їх користування сплатить на майже 132 тис. грн. більше.

Довідково: згідно внесених змін у податкове законодавство з грудня 2014 року розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди земельної ділянки й річна сума платежу не може бути меншою 3 % від нормативної грошової оцінки землі.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.