Субота, 04 Липня 2020


За вчорашній день інтернет-простір аж червонів інформацією про побиття депутата Березнівської районної ради Олександра Бондара за участь у судових процесах про передачу земельної ділянки для будівництва міні-ГЕС на Случі в Губкові, принаймні так це висвітлили більшість інтернет-видань.

Ми вирішили отримати коментар стосовно цього у директора Енергетичної компанії «Случ» Вадима Козлюка і ось що ми почули:

"Перш за все хочу наголосити, що жодної судової справи стосовно нашої компанії немає, чи то по земельний ділянці, чи то по якихось інших питаннях, немає судових справ. Наскільки мені відомо, відбувається судовий процес стосовно земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Губківської сільради, в якому пан Бондар приймає участь, але до них ми жодного відношення не мали і не маємо, я навіть не знаю хто і за що там судиться.

На мою думку Олександр Бондар навряд чи давав саме такі свідчення в міліції та коментарі журналістам, бо він прекрасно розуміє, що за наклеп  існує відповідальність. Та я навіть не знав яку він позицію займає стосовно нашого проекту, я його особисто мабуть бачив більше десяти років тому, та й то в робочих питаннях, які тоді виконувало БТІ. Є багато людей які виступають проти нашого проекту, є ще більше які виступають за, кожен має на це право.

В цих звинуваченнях стосовно нас, взагалі відсутній здоровий глузд, це можна порівняти з тим, що ти, наприклад, гуляєш в лісі і на тебе біжить зграя розлючених голодних вовків на чолі з вожаком, ти з переляку хватаєш на землі камінь та кидаєш його в зграю вовків і навіть влучаєш в одного якогось молодого вовка, він зупиняється на декілька секунд, можливо навіть падає, але зграя все ж продовжує за тобою гнатись! Хіба ні? А вовченя теж за мить підіймається і ще з більшою люттю мчить тебе рвати на шматки. 

Сенс в цих публікаціях я бачу лише один, про який я вже неодноразово говорив, та повторюсь ще раз. Влада, в більшості, можливо, й не проти цього проекту, але не хоче мати справи з активістами, які виступають  категорично проти.

Юридично, і це всі розуміють, ми повністю в правовому полі, а тому, висловлючись у загальному, відібрати у нас право на цей проект, не так просто. Є лише один найкращий варіант, це налаштувати громадськість проти нас, щоб вона масово виступила, тоді можна буде застосовувати ричаги влади, спираючись на думку громадськості. Тому й комісія обласної ради ініціює все нові і нові громадські слухання цього проекту, ряд їх вже пройшов з ініціативи комісії, причому більшість висловилась за будівництво міні-ГЕС, але ініційовані ще слухання, і це буде продовжуватись до того часу, доки активісти остаточно не налаштують більшість проти нас. Це відбувалось і в кінці минулого року, активісти «заливали» в маси неправдиву інформацію, зокрема розповсюджувались листівки та інформацію в пресі, соцмережах,  що в зоні проектного будівництва будуть затоплені луки для випасання худоби, яких там немає, або ж зображення урочища «Марининський кряж» з імовірною відміткою підняття води близько 15 метрів, що є цілковитою нісенітницею, остільки підняття води в створі, який знаходиться за декілька кілометрів нижче по течії, має бути лише 3 метри, а тому в урочищі це буде вже менше ніж 3 м. Та багато іншого. Ось це є прямі докази того що людей обманюють.

Це ж саме відбувається і зараз, але тут вже у відкриту застосовуються брудні технології, активісти свідомо викривили інформацію про побиття депутата, прив’язавши до цього наш проект, а інтернет-видання активно підхопили та рознесли в маси цю, так би мовити, сенсацію. Зараз громадські організації, які виступають проти нас, та їх поплічники  дуже активізувались  в плані залиття в маси «дези», переслідуючи свою мету налаштувати максимальну кількість людей проти нас. 

Але наостанок скажу вам таке, що я вже давно навчився реагувати на такі дії без емоцій. Якщо ж приказкою, то «собаки гавкають, а караван іде», - зазначив Вадим Козлюк.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.