Вівторок, 11 Серпень 2020


Під час ділового візиту у Республіку Польща було укладено договір про міжнародне співробітництво Кузнецовська  з містом та гміною Волув.  Це стало можливим  завдяки інформаційній допомозі місцевої  громади Римо-Католицької церкви, зокрема  її очільника  Владислава Лукасевича.

Відтепер місто Кузнецовськ має місто-побратима ще й у Євросоюзі, що дозволить обмінюватись делегаціями у складі представників місцевого самоврядування, освіти, громадських організацій – з метою переймання досвіду, усього того кращого, що Європа створила в культурі та демократії.

Варто відмітити, що свого часу «стати на ноги» Польщі  допомагала Німеччина, тепер наша західна держава-сусідка намагається віддати своєрідний моральний борг нам, Україні, - прокоментував Ігор Куц, зазначивши, що 30 липня група дітей з Кузнецовська відбуває на відпочинок у Волув, а 13 вересня, в День міста, у Кузнецовськ приїде офіційна делегація з Польщі.

Прес-центр Кузнецовської міської ради

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.