Середа, 30 Вересень 2020


Громадські об’єднання та ініціативні групи громадян Рівненщини до 15 липня можуть подавати свої заявки на Конкурс малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні».

Метою конкурсу є підтримати ініціативи місцевих ОГС та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

Взяти участь у ньому можуть:

- новостворені громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006), зареєстровані не раніше 2014 року;

- місцеві ініціативні групи;

- громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006) з населених пунктів до 100 тис. населення.

Даний конкурс був оголошений 16 червня і проводиться в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Крайній термін подачі проектної пропозиції – до 15 липня 2015 року (23:59 год).

Всю детальну інформацію, в тому числі аплікаційну форму заявки, можна знайти на сайті організації: http://cvu.com.ua/news/konkurs-malikh-hrantiv-pidtrimka-mistsevikh-ohs-ta-hromadskikh-initsiativnikh-hrup-dlya-zdiysnennya-demokratichnikh-zmin-v-ukrani

Окрім того, до 31 липня 2015 року триває подача документів на Обласний конкурс програм (проектів, заходів) громадських та благодійних організацій, творчих спілок. Він був оголошений 2 липня в рамках виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Західна брама: співпраця влади та громадськості» на 2013-2015 роки.

Детальнішу інформацію про цей конкурс можна на сайті РОДА: http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/35834.htm

 

Інформаційний відділ РОГО КВУ

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.