Середа, 27 Травень 2020


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наполягає на повній зміні керівного складу всіх митниць України. За його словами, перестановки у вищій керівній ланці митниці мають відбутися не тільки на Рівненщині, але й у кожному регіоні. На місце нинішнього начальника Рівненської митниці ДФС Олега Анатолійовича Вавровського лобіюється призначення людей колишніх посадовців часів Януковича – Микитюка Р.М. та Миронюка О.В.

- Була нарада Прем’єр-міністра, де презентували зміни у Державній Фіскальній службі України у присутності Міністра фінансів Наталії Яресько. Арсеній Яценюк поставив вимогу – замінити усіх керівників ДФС у регіонах. Тому зараз відбувається такий процес - керівників викликають на співбесіди, – розповідає пан Вавровський. – Я поки що в роздумах. Запропонували посаду заступника в Рівному, або посаду в іншій області. Але мене не цікавить інший регіон, адже тут живе моя сім’я. Треба розуміти, що це політична воля. До роботи претензій немає. У нас хороші показники, деякі ми навіть перевиконуємо".

Нагадаємо, два тижні тому у Рівненській митниці проходив черговий Форум сприяння митній справі та інвестиціям Рівненщини, у якому взяли участь 29 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Бізнесмени, окрім того, що обговорили свої проблеми, схвально оцінили рівень співпраці з керівництвом Рівненської митниці, повідомляє прес-служба ДФС.

 

                                                                                                 Джерело: ЧаРівне.інфо

 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.