Середа, 03 Березень 2021


Член Ради партії "ВОЛЯ" народний депутат Юрій Дерев'янко звернувся до Генерального прокурора Віктора Шокіна з вимогою розслідувати факт підміни бурштину вартістю 40 тис. доларів на дрібний камінь та пісок у відділку міліції на Рівненщині та притягти винних до відповідальності. Про це повідомила прес-служба народного депутата.

Окрім того, Дерев'янко зазначив, що йому стало відомо про факт (8 липня 2015 року) підміни бурштину-сирцю загальною вагою 27 кг та приблизною вартістю 40 тис. дол. США на дрібний камінь та пісок, що не становлять жодної цінності, а також зазначив, що факти зникнення речових доказів з територіальних підрозділів УМВС України в Рівненській області мали місце і раніше. Так, в листопаді 2014 року з Управління МВС України в Рівненській області невідомі вивезли 80 тис. доларів і 130 кг бурштину, орієнтовна вартість якого становила близько 300 тис. доларів.

"Зазначені вище факти викликали значний суспільний резонанс та підривають авторитет та довіру правоохоронних органів", - заявив Дерев'янко.

Він попросив Шокіна внести ці відомості про вчинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та вжити заходів щодо об’єктивного, повного та всебічного досудового розслідування вказаних у даному зверненні фактів з дотриманням передбачених законодавством процесуальних строків. Депутат також вимагає від Генпрокурора притягнути винних осіб до відповідальності та взяти вирішення даного питання під особистий контроль.

 

Прес-служба народного депутата Юрія Дерев'янка

Тел: (098)121-01-71

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.