Середа, 08 Липня 2020


За результатами внутрішнього аудиту голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков підписав погодження на звільнення начальника Головного управління Держсанепідемслужби в Рівненській області Олександра Білявського та директора Рівненського лабораторного центру Держсанепідемслужби Геннадія Шевченка. Посадовців звільнили за систематичне невиконання умов контракту, що спричинило збитки для бюджету у розмірі 414,4 тисяч гривень.

Зокрема, як йдеться у поданні на звільнення, ці збитки були завдані через прийняття необґрунтованих та несвоєчасних рішень, невжиття належних заходів для забезпечення ефективного і результативного управління бюджетними коштами.

«Я неодноразово наголошував, що у нас в області посада державного службовця нікому не належить. Для мене немає різниці політичні уподобання того чи іншого посадовця. Вирішальним є лише їхня ефективність. Власне ці звільнення саме і демонструють серйозність моїх слів. Ми будемо позбуватися людей, котрі не здатні ефективно працювати. Адже сьогодні, коли в країні війна, ми маємо рахувати кожну копійку державних коштів», - наголосив Віталій Чугунніков.

 

Прес-служба Рівненської ОДА

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.