Четвер, 09 Липня 2020


З початку року до обласної служби зайнятості звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отриманні статусу безробітного 14,9 тис. осіб. При цьому, послуги служби зайнятості отримали майже 32,0 тис. безробітних громадян.

Найбільші темпи росту чисельності зареєстрованих безробітних у Березнівському, Зарічненському, Здолбунівському, Демидівському та Рокитнівському районах.

За направленням державної служби зайнятості професійне навчання проходили 5,2 тис. безробітних.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 3,1 тис.осіб, з них 3,0 тис. безробітних.

Кількість наявних вакансій у січні-червні 2015 року склала 17,1 тис. одиниць, з них для укомплектування державною службою зайнятості 15,8 тис. У структурі вакансій найбільшу частку складають робочі місця для кваліфікованих робітників з інструментом — 22,7%; для працівників сфери торгівлі — 22,4%; для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин - 16,3%; для низько кваліфікованих працівників - 10,7%. Мінімальним є попит на законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів), професіоналів, фахівців, технічних службовців та працівників сільського господарства.

Станом на 1 липня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 17,3 тис. осіб, що на 2,8% більше, ніж на відповідну дату минулого року, з них отримували допомогу по безробіттю 13,7 тис. осіб.

Середній розмір допомоги по безробіттю у червні 2015 року становив 1034 грн. Зростання кількості зареєстрованих безробітних відбулося у більшості міст та районів області.

Кількість вакансій, про які роботодавці поінформували центри зайнятості, станом на 1 липня 2015 року становила 1,3 тисячі одиниць та, у порівнянні з відповідною датою минулого року, збільшилась на 10,8%. У середньому на 1 вакансію претендувало 14 безробітних, у відповідному періоді 2014 року – 15 осіб.

 

Джерело: Рівненський обласний центр зайнятості

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.