Понеділок, 10 Серпень 2020


На даний час на дільниці вузької колії Антонівка – Зарічне склалася вкрай загрозлива ситуація щодо безпечного перевезення пасажирів через пошкодження сторонніми особам інфраструктури колійного господарства залізниці, особливо на ділянці, розташованій поблизу залізничної станції Володимирець (в районі с. Каноничі Володимирецького району).

Незаконний видобуток бурштину за допомогою водонапірних помп призводить до знищення лісонасаджень полоси відводу, підмивів насипів, просадки та перекосу колії, пошкоджень ліній зв’язку, що загрожує безпеці руху та може призвести до відміни курсування потяга на дільниці вузької колії Антонівка – Зарічне.

Слід зазначити, що на сьогодні Укрзалізницею порушено питання закриття або передачі на баланс місцевих органів влади вузькоколійної залізниці Антонівка – Зарічне, оскільки щороку її утримання завдає збитків залізниці близько 7 млн гривень.

Припинення пасажирських перевезень на дільниці Антонівка – Зарічне може викликати соціальну напругу серед населення області, оскільки маршрут проходить по території радіаційно-забруднених Володимирецького і Зарічненського районів Рівненської області, де проживає понад 90 тис. населення.

Крім того, планом евакуації населення Володимирецького району із 30 км зони Рівненської АЕС, у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, вивіз населення передбачено залізницею Антонівка – Зарічне.

Враховуючи вищенаведене, райдержадміністрація попереджає про наслідки від порушення цілісності залізничного полотна і припинення пасажирських залізничних перевезень на даній ділянці.

 

Джерело: В кулуарах

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.