Субота, 23 Січень 2021


Скандальний прокуро Рівненської районної прокуратури Андрій Таргоній, якого затримали при отриманні хабара, хоче «зберегти лице». Тому через адвокатів оскаржує своє звільнення.

- Прокуратура Рівненської області на даний час в правоохоронній системі найбільш гнила й непотрібні структура і доцільність в ній уже давно відпала. Я в цій структурі був як цвях в одному місці тому, що був занадто незалежним. Їхньою мовою, який я для них був, говорити не буду, тому що це некоректно, але та структура любить слухняних німих виконавців, – каже Андрій Таргоній.

Таргоній слухняним себе не вважає, тому йому «підіслали» підозрюваного у справі про масову бійку та викрадення машини. За словами вже екс-прокурора, адже Таргонія звільнили за кілька днів після затримання, руки у хлопця були вимащені фарбою, і він під час розмови чіпав робочі папки на столі у прокурора. А коли Андрій Таргоній почав перекладати папки у шухляду, увірвалися працівники міліції. Мовляв, тому руки й вимащені фарбою, якою були й позначені купюри.

Таргоній вважає, що його підставив заступник прокурора області Андрій Боровик . Натомість, той наголошує, що до діяльності Таргонія відношення не мав.

- Я не курував напрямки, якими він займається, тобто в моєму безпосередньому підпорядкуванні він не перебував, – запевняє Андрій Боровик. – Я не заслуховував жодного звіту про виконання обов’язків, тобто змісту говорити, що в мене якісь відносини з цим працівником, немає. А щодо проходження ним служби ви можете отримати інформацію, що дана особа притягувалась до дисциплінарної відповідальності і на час затримання мала не зняті дисциплінарні стягнення,  каже заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

Після того, як доведе свою невинуватість, Таргоній планує поновитися на роботі, бо й звільнили його, вважає, незаконно. Щоправда, працювати далі з колегами, які хочуть його посадити, очевидно, не зможе. Тому й обіцяє, що одразу сам звільниться.

Джерело: В кулуарах

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.