Неділя, 25 Жовтень 2020


Протягом січня - червня 2015 року надходження від сплати єдиного соціального внеску склали 120,8 млн. гривень., що на 7,4 млн. гривень більше від доведених планових показників та на 12,6 млн. гривень більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року

Станом на 1 липня 2015 року на обліку в ДПІ у Рівненському районі перебуває понад 3 тисячі платників ЄСВ, які використовують працю найманих працівників та щомісячно звітують про нарахування та утримання єдиного соціального внеску внеску.

Для електронного звітування платника потрібно завантажити відповідну програму та отримати електронний ключ, який Державна фіскальна служба України надає безкоштовно. Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Державної фіскальної служби України .

 

ДПІ у Рівненському районі

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.