Четвер, 09 Квітень 2020


Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський, за результатами оперативної наради, доручив Міністерству екології та природних ресурсів і Державній службі геології та надр України розробити зміни до законодавства з метою вирішення проблеми незаконного видобутку бурштину на Поліссі.

«Потрібно концептуальним чином переосмислити законодавче врегулювання проблеми незаконного видобутку бурштину. Ми маємо попередньо провести консультації із науковою громадськістю, геологічними установами та організаціями, а також залучити до цього процесу місцеві владу та громади. На моє переконання, має працювати одне держпідприємство, що буде здійснювати видобуток та реалізацію бурштину на внутрішньому і зовнішніх ринках. Держава повинна взяти сферу видобутку «сонячного каміння» у свої руки, і активізувати правоохоронні органи для припинення діяльності «чорних копачів» та контрабандистів»», – зазначив Валерій Вощевський.

Віце-прем’єр-міністр України наголосив на необхідності підготовки комплексної програми розвитку галузі видобутку бурштину, що буде сприяти розвитку регіону за рахунок легального та прозорого механізму використання надр. Впровадження такої програми дозволить створити робочі місця для місцевого населення та зберегти довкілля для наступних поколінь.

 

Джерело: Урядовий портал

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.