Субота, 10 Квітень 2021


У роботі 16 Центрів обслуговування платників на Рівненщині задіяні близько сотні працівників. Протягом першого півріччя цього року вони надали понад 263 тисячі адміністративних послуг.

Зазначимо, що послуги платники податків області одержали саме в центрах обслуговування – спеціальних місцях, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання. Приємно, що цьогоріч жодного разу платники податків не скаржилися на наявність черг у ЦОП. Скарг на дії працівників також не надходило, а в анкетах клієнти залишали тільки позитивні відгуки.

Разом з тим, найбільш популярною залишається послуга видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, протягом січня-червня податківці видали 16,7 тис. реєстраційних номерів.

Варто зауважити, що в Центрах усі бажаючі можуть отримати потрібну інформацію та консультації спеціалістів з питань оподаткування. Також для платників організовані робочі місця з можливістю відправки електронної звітності через мережу Інтернет.

ГУ ДФС у Рівненській області

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.