Вівторок, 19 Січень 2021


На першу гру відродженого "Вереса" рівняни не готові викласти по 200 гривень за квиток, оскільки ціна невиправдана у порівнянні із їхніми зарплатами і пенсіями.

Дві сотні гривень це дорого, навіть для вболівальників "Вереса", які давно чекали на його перший матч,- каже Святослав Клічук, ініціатор віртуальної дискусії з цього приводу в інтернеті, - Я б хотів, щоб максимальна кількість людей прийшла на матч і пропонував би робити квитки по 20 гривень дорослим, дітям по 10, щоб приходили сім`ями. І був повний стадіон наскільки це можливо. І коли буде позитивна атмосфера, коли команда буде добре грати, то люди самі хотітимуть вступати в клуб.

Голова обласної федерації футболу Олексій Хахльов, який, власне, і озвучив ціну квитка у 200 гривень, наразі вже не такий категоричний. Запевняє: цінову політику вже сьогодні вирішуватиме тимчасова наглядова рада. Як скажуть, так і буде. 

Олексій Хахльов, голова обласної федерації футболу:
"У мене в наглядовій раді є тільки один голос і я буду відстоювати позицію наступну, що члени ФК "Верес" мають піти на перший матч безкоштовно. Стосовно інших питань, тобто вартості квитка і їх кількості - це питання діалогу чи дискусії і в такому демократичному форматі ми покажемо принцип демократії, ми приймемо відповідне рішення і проінформуємо вболівальників про правила відвідування футбольного матчу", - каже пан Хахльов.

 

Джерело: takeinfo.net

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.