Середа, 20 Січень 2021


Мешканці села Бортниця та Зелене не хочуть об’єднуватися із Дубном в одну громаду. Як інформує кореспондент ERVE.UA, 81,6 % бортничан та 92 % зеленчан підтримує об’єднання з Привільненською сільською радою. 

Люди переконують, що їх насильно хочуть приєднати до міста.

Мер Дубна зауважив, що «нікого силою об’єднуватися не примушуватимуть, адже це добровільна реформа».

«Якщо вони приєднаються до Дубна, то матимуть великий позитив. Але раз люди переконані у протилежному, тому ці населені пункти потрібно виключити із плану територіальної громади. Закон про добровільне об’єднання завжди задовольняє думку жителів. Три сільські ради уже схвалили об’єднання із Дубном. Потрібно розуміти, що в Бортниці та Зеленому не хочуть об’єднуватися лише місцеві активісти, а всіх інших просто підбурили. Село Бортниця має дуже великі проблеми із каналізуванням стічних вод, які вони не вирішать самостійно. Потрібен дороговартісний ремонт колектора, а Дубенська міська рада та водоканал можуть вирішити цю проблему», - розповів мер Дубна Василь Антонюк.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.