Четвер, 28 Січень 2021


Мобілізовані військовослужбовці на Рівненському загальновійськовому полігоні навчаються долати психологічну смугу перешкод, що відповідає тим можливим викликам і загрозам, з якими бійці Збройних Сил України зіштовхуються в зоні проведення АТО.

Усі 800 метрів перешкод воїни долають у складі відділення. Для цього командир повинен прийняти рішення щодо розподілу особового складу на три групи – дозор, ядро і тил. Крім стандартних будівель, окопів, інженерних загороджень, відчуття справжнього бою допомагають створити засоби імітації. Стрільба холостими набоями, використання зривпакетів і димових шашок стають додатковими психологічними перешкодами для мобілізованих.

В таких умовах дозор повинен виявляти умовного ворога, ядро – знищити противника штатними зброєю і засобами, а тил, за задумом, прикрити основні сили.

-- Учасники відчувають атмосферу бою, загартовують не лише тіло, а й дух. Тому їхня підготовка проходить якісніше. Таким чином відділення злагоджується, командир набуває навиків керувати особовим складом, а військовослужбовці знають своє місце в строю. За ходом подолання психологічної смуги перешкод спостерігають досвідчені інструктори, які корегують дії та сприяють набуттю необхідних навиків, - зазначив керівник на навчальному місці підполковник Ярослав Осіпчук.

 

Майор Олександр Гайн, Регіональний медіа-центр МО України (м.Львів)

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.