П'ятниця, 05 Березень 2021


Найбільше коштів від використання земельних ресурсів цьогоріч надійшло до бюджету Рівного – 34 мільйони гривень. Значну суму отримали Володимирецький та Рівненський райони – по 12 та 8 мільйонів гривень відповідно. Про це йшлося на засіданні колегії Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області під головуванням першого заступника голови ОДА Юрія Приварського.

«У процесі об’єднання територіальних громад, найбільше коштів сільські громади матимуть від податку на доходи фізичних осіб та використання земельних ресурсів. Ті райони, які отримують зовсім малі суми від землі та ініціюють поділ на 8-9 громад, матимуть проблеми зі спроможністю та самодостатністю. Це очевидно», - наголосила Світлана Богатирчук-Кривко.

Загалом цьогоріч від використання земельних ресурсів місцеві бюджети Рівненщини поповнилися 100 мільйонами гривень. Це майже на 30 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Найбільшу частину надходжень становить орендна плата – 57,2 мільйонів гривень. Від земельного податку отримали 31,7 мільйон гривень. Також 11,1 мільйонів надійшло до бюджетів місцевих рад від реалізації земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

 

Прес-служба Рівненської ОДА

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.