Середа, 27 Травень 2020


За свідченнями очевидців в 22 та 23 кварталах Князівського лісництва та прилеглих до них територіях, від пожежі яка почалася 5 липня цього року вигоріло більше 300 гектарів лісу, офіційно повідомлено, що цього дня пожежею пошкоджено 1,5 га. Про це "Рівненські новини" повідомив депутат Березнівської районної ради Микола Семенович.

Причиною пожежі є навмисні підпали. Працівники лісгоспу вважають, що підпалюють жителі навколишніх сіл тому, що охорона лісу не дає  їм можливості проводити незаконну вирубку, простіше красти.

Громадяни в свою чергу вважають, що самі працівники лісу підпалюють з метою  скрити хижацьку вирубку лісу та безгосподарність. Окрім того, вони кажуть, що на згарищі можна добувати бурштин, адже в лісівників є карти грунту, вони знають де він залягає та ще й говорять про те,що до незаконного збуту бурштину нібито причетна донька колишнього директора держлісгоспу,тому смуга вигорілого лісу тягнеться в сторону  с.Лінчин де старателі  виявили поклади бурштину. А скоро його будуть добувати і тут.

Станом на 14 годину 13 серпня 2015 року пожежу не ліквідовано.

Жителі с. Князівка  власними силами не покладаючись  на державну охорону лісу тушать, використовуючи підручні засоби гасіння боячись що може згоріти село.  Бояться переслідувань тому офіційно не дають свідчень щодо масштабів пожежі.

Лісники  замість  того щоб гасити, вирізають в прилеглих до території пожежі ділянках зі словами «адже все одно згорить».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.