Понеділок, 25 Січень 2021


На Рівненщині активізувалися шахраї, які діють під виглядом працівників відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів.

До відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Рівненській області звертаються суб’єкти господарювання з інформацією про дзвінки невідомих осіб, які представляються працівниками відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та пропонують перерахувати визначену суму коштів на банківський рахунок на придбання аптечок. При цьому наголошують, що під час звернення до відділу за ліцензіями на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, до них буде «відповідне відношення». Особа, на яку пропонується перерахування коштів для придбання аптечок, зареєстрована в м. Донецьку.

Для запобігання діяльності шахраїв просимо у випадку отримання таких дзвінків, або інших протиправних дій, терміново звертатися до територіальних підрозділів органів внутрішніх справ та у відділ власної безпеки Головного управління ДФС у Рівненській області за телефоном (0362) 692-575, (0362) 692-607, (0362) 692-503.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.