П'ятниця, 25 Вересень 2020


В селі Обарів та Ставки налічується близько чотирьох тисяч жителів. Щороку ця цифра В Обарів виділили понад 5 млн.грн. на будівництво дитячого садочка збільшується, адже діток з кожним роком народжується все більше. В селі є школа,де навчається 322 учні, є два будинки культури, а дитячого садочка – жодного. Однак нинішнього року Рівненській районній раді вдалося залучити кошти з Державного фонду регіонального розвитку, і будівництво об’єкта таки зрушило з мертвої точки, як повідомляє takeinfo.

Потреба в ДНЗ в громаді назріла вже давно, адже діток дошкільного віку тут чимало, а працюючим батькам дівати їх нікуди. 

Наразі на будівництво ДНЗ виділили 5 млн 300 тисяч гривень. Цих коштів має вистачити, аби звести коробку та накрити споруду.

– Цього року на будівництво садочка з районного бюджету виділили 800 тисяч гривень, ще 200 тис. грн виділила сільська рада, решту коштів нам вдалося залучити з державного фонду регіонального розвитку, – зазначає голова Рівненської районної ради Володимир ПИЛИПЧУК. – Звісно, аби побудувати такий об’єкт, цієї суми буде недостатньо. Тому ми вже подали заявку на Державний фонд регіонального розвитку. Тож є надія, що у 2016 році нам вдасться добудувати цей дитячий садочок.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.