П'ятниця, 03 Квітень 2020


Меморандум про співпрацю 25 серпня підписали лідери громадських організацій «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець  та «Свідоме Рівне» Святослав Євтушенко під час регулярної щомісячної зустрічі із журналістами. Співпраця організацій – вимога часу та задоволення запиту громадськості на об’єднання та спільній дії лідерів Рівного на благо розвитку міста.

Обидві сторони зобов’язалися розробити на основі напрацювань «Дорожньої карти реформ Рівного», реалізувати та впровадити стратегію «Рівне – нове місто», яка включатиме системне реформування практично усіх сфер життя міста.

Організації  працюватимуть спільно над залученням якомога більшої кількості свідомих рівнян, які готові працювати над вирішенням актуальних проблем Рівного.

Учасники зустрічі наголосили, що обидві громадські організації  об’єднуються також задля спільної участі у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Під час ведення виборчої кампанії зобов’язалися відмовитися від брудних передвиборчих технологій та популізму.

Дмитро Якимець заявив, що наразі ведуться перемовини з місцевими організаціями основних політичних партій про взаємонепоборювання та спільну участь у виборах із новими перспективними політичними командами.

Остаточний формат участі у місцевих виборах, кандидатів та програму лідери громадських об’єднань «Рівненський громадський контроль» та «Свідоме Рівне» Дмитро Якимець та Святослав Євтушенко пообіцяли презентувати впродовж найближчих двох тижнів.

За матеріалами ГО "Рівненський громадський контроль"

 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.