Понеділок, 25 Травень 2020


Члени постійної комісії облради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства рекомендують Рівненській ОДА додатково передбачити в проекті змін до обласного бюджету кошти, як повідомляє прес-служба Рівненської облради.

– Мова про 1 мільйон гривень для придбання мобільної системи рентгендіагностики для приймального відділення обласної клінічної лікарні, 895 тисяч для придбання та встановлення в обласній дитячій лікарні запасного джерела живлення – дизель-генератора, 115 тисяч для технічного обслуговування компресорів системи лікувального газопостачання в обласному перинатальному центрі, – розповів голова обласної ради Михайло Кириллов. – Також депутати просять винайти в бюджеті кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів та автогуми для карет швидкої допомоги та для придбання препаратів інсуліну для забезпечення хворих на цукровий діабет до кінця 2015 року та на І квартал 2016 року.

Крім того, гроші з обласного бюджету спрямують на соціальний захист сімей учасників АТО та рівненських Героїв Небесної Сотні. Депутати підтримали пропоновані головою обласної ради Михайлом Кирилловим зміни, згідно з якими додатково виділяється 2 мільйони гривень. За рахунок цих коштів буде виплачена грошова допомога 4 сім’ям загиблих учасників подій на Майдані Незалежності у розмірі по 20,0 тис.грн. Отримають по 20,0 тис.грн кожна із 42 сімей загиблих учасників АТО. По 30,0 тис.грн отримає 8 сімей, а 6 сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, які загинули після 9 липня цього року, буде допомога у розмірі 40,0 тис.грн. Такі ж кошти підуть 4 сім’ям загиблих учасників подій на Майдані на встановлення надмогильних пам’ятників та 56 сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції у розмірі 10,0 тис.грн з тією ж метою. 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.