П'ятниця, 05 Березень 2021


31 серпня у великій залі Костопільської районної ради відбулося вручення нагрудних знаків «Учасник АТО» нашим землякам, костопільчанам, котрі, ризикуючи найдорожчим – життям, гідно виконували свій обов’язок, відстоюючи єдність та цілісність нашої держави. Для вшанування високого вияв патріотизму, мужності та незламності українського духу зібралися голови сільських рад, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації,державних установ, волонтери та представники територіальних громад району.

У ході заходу 43 військовозобов’язаних, які були призвані на військову службу під час мобілізаціїна особливий період у ході І та ІІ черг часткової мобілізації, звільнені з військової служби, перебувають на військовому обліку в Костопільському районному військовому_комісаріаті та отримали статус учасника бойових дій, нагороджено відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України –нагрудним знаком із зображенням сокола, який тримає в кігтях дві змії, а на реверсі напис – «Учасник АТО». 

Сокіл зображений на аверсі нагороди уособлює мужність іготовність до бою. Змії в лапах птаха – це два терористичні угрупування на сході, з якими  бореться Україна.

Під час нагородження  особливу увагу приділили учаснику АТО Олександру Телишевському,котрий проявив високе почуття мужності та героїзму, перебуваючи понад 7 місяців у полоні, не зламався, залишився вірним присязі та Батьківщині. 

Хвилиною мовчання вшанували патріотів, тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня.

По завершенню заходу у знак пам’яті про загиблих на передовій антитерористичної операції, що відстоювали єдність і цілісність нашої держави, усіх, хто віками жертвував собою заради святої України, відбулося покладання квітів до меморіалу «Героям України» і фотографування учасників АТО.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.