П'ятниця, 05 Березень 2021


Чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати відбулося в Рівненській ОДА під керівництвом першого заступника голови ОДА Юрія Приварського. На нараду запросили керівників найбільших підприємств-боржників Рівненщини – автомобільного ремонтного заводу, облавтодору, Рівненліфту, державного науково-виробничого підприємства геодезії та кадастру, міжнародного аеропорту. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

«Станом на 1 серпня підприємства Рівненщини винні людям понад 11 мільйонів гривень. Борг Рівненщини в структурі загальної заборгованості із виплати заробітної плати по Україні складає 0,6 відсотків. Найбільша заборгованість в обласному центрі та на території Рівненського району. Заборгованість із виплати зарплати працівникам бюджетних підприємств в області відсутня», - поінформував Юрій Приварський.

Присутні керівники підприємств-боржників по черзі доповіли про останні результати роботи над ліквідацією заборгованості.

Обласна комісія детально проаналізувала причини наявності боргів та окреслила шляхи їх ліквідації. Зокрема, члени комісії зобов’язали підприємства дотримуватись графіків погашення заборгованості, а фахівцям Головного управління юстиції доручили контролювати роботу арбітражних керуючих, котрі не працюють над ліквідацією боргів на підприємствах.

Разом з тим, на засідання комісії вкотре не з’явилися керівники найбільш «проблемних» підприємств – автомобільного ремонтного заводу та Рівненського аеропорту. Якщо останнє підприємство частину свого боргу погасило, то авторемонтний продовжує щомісяця його нарощувати, залишаючись найбільшим боржником на Рівненщині. Керівництво заводу практично нічого не робить задля оптимізації своєї роботи, не бажає втрутитись у ситуацію і Укроборонпром, структурним підрозділом якого є підприємство.

«Позиція таких керівників, м’яко кажучи, є дивною. Вони  дозволяють собі не лише не виплачувати зароблені гроші людям, але й ігнорувати комісії, на яких би реально можна було би знайти вихід із ситуації», - прокоментував відсутність керівників підприємств-боржників Юрій Приварський.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.