П'ятниця, 05 Березень 2021


У місцевій школі села Забороль відкрили інформаційно-комп’ютерний центр, оснащений найновішим мультимедійним обладнанням, як повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Цьогоріч у Заборолі 26 учнів першого класу. Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов привітав дітей, батьків і педагогів зі святом першого дзвоника та побажав першачкам бути старанними у навчанні.

 Нині потрібно вклонитися перед педагогами Рівненщини за їхні старання, за те, що витискають максимум з тієї матеріальної-технічної бази, яка є у навчальних закладах. При цьому ми не стоїмо на місці. Навіть у період війни нам вдається добудовувати та реконструйовувати школи, поліпшувати умови, для того щоб навчальний процес був на належному рівні. Сьогодні, зокрема, відкрили інформаційно-комп’ютерний центр з новим мультимедійним обладнанням. Діти задоволені, і це головне,  зауважив Михайло Кириллов. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.